Topsport op de werkvloer

Topsport op de werkvloer

Uitvoering
Boek , 128 pagina's
Auteur
ISBN
9789493480223
Verwacht op
25 juni 2026
€ 24,99

Nederland heeft het op de Olympische winterspelen van 2026 extreem goed gedaan. Op de zomerspelen twee jaar daarvoor ook. En het gaat nog verder terug: al vanaf 2018 zijn we op alle spelen (zomer en winter) erg goed: we eindigen steevast op een zevende plek of hoger in de medaillespiegel. Dat is geen toeval, want in de Nederlandse topsport staat alles maar dan ook echt alles in dienst van de atleten. Alle andere functies, afdelingen, teams en zelfs de directies hebben maar één taak: zorgen dat de atleten zo optimaal mogelijk kunnen presteren.

En wat doen wij in organisaties? Wij draaien het om! Bij ons is het hoofdkantoor het belangrijkst: daar werken de mensen die het voor het zeggen hebben en die, voor je het weet, denken dat ze het belangrijst zijn . Maar die voor de klanten niet echt het verschil maken. Dat doen de mensen op de werkvloer wel. Dat zijn de atleten! Stel je eens voor hoe het zou zijn als wij in organisaties de werknemers als topatleten zouden behandelen zodat ze kunnen uitblinken.

Meer weten over Teams & teamwork? Er is meer! Op ons blog blog.vanduurenmanagement.nl publiceren wij en onze auteurs regelmatig interviews en artikelen met ervaringen, expertise en best practices om jou te helpen groeien als professional.

Deze artikelen gaan net als Topsport op de werkvloer over Teams & teamwork en vind je misschien ook interessant.


Results of blog query (this text will be replaced...)

Meer artikelen over op blog.vanduurenmanagement.nl

Relevante blogs zoeken...